Rekreace

Nejdelší sjezdovka v Peci pod Sněžkou Javor se nachází pouhých 50 metrů od apartmánového domu Javor. K pokladnám se dá sjet od vchodu domu na lyžích. Sjezdovka Javor je výchozí bod celého ski areálu, odkud se můžete vydat dále na Zahrádky ( nová 4-sedačková lanovka ), Hnědý vrch, kde je také 4-sedačková lanovka se sjezdovkou vyšší obtížnosti a dalších 9 vleků.

Ski areál je populární zvlášť mezi rodinami s dětmi, protože je zde možné vybrat si od cvičných louček až po náročné sjezdové terény. Ve večerních hodinách jsou v provozu 3 vleky s umělým osvětlením, přičemž nejdelší a nejširší sjezdovka s umělým osvětlením v republice je právě Javor.

Pro vyznavače snowboardingu je po celou sezónu v provozu funpark. Pro běžkaře je připravena Krkonošská magistrála. Na ní se dá od domu dostat během chvíle díky sedačkové lanovce na Hnědém vrchu ( 5 minut pěšky ). Existuje také zimní spojení mezi Pecí pod Sněžkou a Černou horou přes vrcholky hor prostřednictvím roleb SkiTour, takže je možno využít v jedné permanentce více sjezdovek. Obě střediska spojují zdarma také skibusy. Zastávka je 50 m od apartmánového domu.

V Peci pod Sněžkou je lyžařská škola, půjčovny, v nabídce městečka je značné množství restaurací, barů, bowling, bobová dráha, lanový park, nova kabinová lanovka na Sněžku atd. Je zde autobusové nádraží se spojeními na Trutnov. Plavecký bazén lze navštívit v Trutnově (20 km) nebo v Janských Lázních (10 km) a k návštěvnicky vděčným atrakcím v okolí patří také ZOO ve Dvoře Králové nad Labem (35 km).

© 2016 byt v peci & designed by masarka